Rampa v Petrklíči

Nájezdová rampa v Petrklíči

Centrum sociálních služeb Petrklíč v Ledči nad Sázavou děkuje Nadaci JUST CS za finanční příspěvek na nákup a montáž mechanické nájezdové rampy. Podrobnosti o této aktivitě si můžete přečíst přímo na webových stránkách Oblastní charity Havlíčkův Brod v tomto článku a v osobním děkovném dopisu.

Tobiáš v Axonu

Tobiáš dělá pokroky

Dobrý den, dovolte mi ještě jednou za našeho syna Tobiáše poděkovat za příspěvek na terapii Lokokosmík na klinice Axon v Praze. Nebylo to vůbec jednoduché, ale i za velmi nezvyklých a velmi přísných hygienických podmínek jsme březnovou terapii zdárně dokončili. Tobiáš při cvičení dobře spolupracoval, posílil a zpevnil celé tělo, zlepšil koordinaci končetin a nácvik chůze v Lokomatu si opravdu užil. Přejeme Nadaci JUST CS v této nelehké době hodně síly, energie, optimismu a úspěchů v její činnosti, všem zaměstnancům pak hlavně hodně zdraví a pracovních i životních úspěchů. Jana Pekárková.

oliver-foto-cvici

Poděkování od Olivera

Letos v lednu jsme přispěli na cvičení malému Oliverovi, který se díky tomu konečně postavil na vlastní nohy. Jeho rodiče připravili krátké poděkování, které si můžete prohlédnout zde.

01-176x176

Naše přání

Prožijte pohodové vánoční svátky plné milých překvapení a radostných setkání.
Přejeme vám krásné Vánoce a šťastný nový rok 2020!
Vaše Nadace JUST CS.

01

Bazárek v JUST centru

Dne 2. 10. 2019 proběhl v JUST centru Opatovská dobročinný bazárek, na němž pod taktovkou Jany Sinanovičové (na úvodní fotografii uprostřed) vznikaly dekorační předměty, jako například náušnice, srdíčka a sovičky.

Ty byly prodány návštěvníkům za symbolické ceny. Skromný, ale krásný výtěžek ve výši 1 200 Kč putoval na konto Nadace JUST CS. Ta by prostřednictvím publikování této krátké zprávy organizátorce i účastníkům bazárku poděkovala za projevenou píli a aktivitu.

02

projekt-otvirak

O projektu

Projekt „Pomáháme pomocí iStructu“ je společným projektem nadace a zakladatelské společnosti JUST CS spol. s r.o. Dne 1. 11. 2017 spustila společnost JUST CS spol. s r.o. v programu iStruct možnost přispět určitou částkou Nadaci JUST CS. Nominální hodnota jednotlivých příspěvků je 50 Kč, 100 Kč, 500 Kč a 1000 Kč. Přispět tak mohl a stále může každý poradce JUST ve své objednávce jedním kliknutím. Již během roku 2018 přispěli poradci JUST touto formou Nadaci JUST CS částkou 355 300 Kč. Děkujeme! Finanční příspěvky získané pomocí iStructu jsou použity v projektu Dlouhodobé spolupráce, který byl spuštěn v lednu 2018. Po dobu jednoho roku podporujeme vždy 5 vybraných žadatelů.

nadace-karneval-otvirak

Výtěžek z karnevalu

V Lukách nad Jihlavou uspořádala poradkyně JUSTu Nikola Klímová dětský karneval, kde rodiče měli možnost přispět Nadaci JUST CS.

Rádi bychom Nikole jménem naší nadace poděkovali, byl to výborný nápad a podle zaslaných fotek vydařená akce pro dobrou věc. Velmi si toho vážíme.

„Dlouho jsem přemýšlela, jak spojit příjemné s užitečným. A tak jsme pro naše poradkyně a jejich spokojené zákaznice uspořádali „JUSTí karneval“. Smích spolu s radostí dětí se nesly celým sálem, kde karneval probíhal. Proč se ale nepodělit o okamžiky štěstí s těmi, kteří to tolik potřebují? Rodiče otevřeli svá srdce a přispívali libovolnou částkou na Nadaci JUST CS. Mohli si zakoupit náramky z minerálních kamenů a nechyběla ani tombola, v níž se cenami staly produkty společnosti JUST CS.
Celý výtěžek, tj. 7 000 Kč, z této akce jsme poté zaslali Nadaci JUST CS. K financím jsme „přibalili“ i nasbíranou upřímnou radost, lásku a štěstí. A že toho v očích dětí bylo! Můžeme tedy říct: dělíme se (nejen) o štěstí. Mělo to velký smysl. A to je to nejdůležitější,“ vzkazuje Nikola Klímová, která v JUSTu působí od roku 2009.

skupina-karneval

Cesta domů

Příspěvek na koncentrátor kyslíku

Dobrý den,
ještě jednou bychom rádi poděkovali za dar na pořízení koncentrátoru kyslíku, který již slouží klientům půjčovny pomůcek Cesty domů. V příloze zasílám fotografii s koncentrátorem a vedoucím půjčovny Ottou a další fotografii s kolegyněmi z fundraisingu.
Děkuji za spolupráci i přízeň a přeji hezké léto.
Andrea z Cest domů

12CestaDomu

11CestaDomu

04-skolka-piktogram

Michal

Míša se narodil v roce 2013 s delečním syndromem 1q43,q44.de novo (centrální hypotonický syndrom, epilepsie, ageneze corpus callosum, mikrocefalie, srdeční vady, hluchota), proto potřebuje speciální péči, a tak mu v roce 2019 přispíváme na speciální školku, kde se mu mohou věnovat.

01-lekar-piktogram

Matěj

Matýsek se narodil v roce 2015 s epileptickou encephalopatií, má opožděný vývoj řeči a PMV, středně těžkou mentální retardaci. Přesto to nevzdává a poctivě cvičí, proto mu v roce 2019 přispíváme na pravidelnou rehabilitaci.

1. stránka12345...Poslední »