Alešův handbike

Mockrát děkuji za finanční příspěvek k pořízení handbiku. Díky handbiku mohu nyní více sportovat a trávit čas s rodinou výlety na kole, jsem vám za pomoc nesmírně vděčný. Mnohokrát děkuji a přeji hezké dny.
Aleš Trnka

Vozík pro Klaudinku

Tímto bychom chtěli moc poděkovat za finanční příspěvek na doplatek k pořízení invalidního vozíčku pro naši pětiletou Klaudinku s dětskou mozkovou obrnou. Klaudinka má sice prognózy k samostatné chůzi, ale k tomu nás čeká ještě hodně práce. Vozíček výrazně pomůže k sebeobsluze a samostatnosti a zjednoduší rychlé přesuny z auta někam. K čemuž už běžný kočárek byl už nevyhovující a zdravotní kočárek skýtá problém ve své neskladnosti při uložení do auta a vysoké hmotnosti. Moc zdravíme celý kolektiv nadace a přejeme pohodový start do nového roku a zdraví všem.
Za celou rodinu Grofikových, maminka Jana

Elektrický pohon pro Viktorii

Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za poskytnutý příspěvek na pořízení elektrického pohonu HURT-e. Na fotografii jsem se zmíněným pohonem, který jsem si i díky vám mohla pořídit k usnadnění mého života na invalidním vozíku. S vděčností a přáním všeho dobrého,
Viktorie Ondrášová

Maruščina fyzioterapie

Chtěla bych vám touto cestou ještě jednou velmi z celého srdce poděkovat za finanční pomoc pro naši dcerku Marušku na její potřebnou fyzioterapii ve FyzioBeskyd. Pravidelné cvičení Marušce velmi pomáhá ke zlepšení zdravotního stavu a také ji posouvá blíže k jejím vysněným cílům. 😎
Marcela Kučerová

Výtěžek z plesu pro Pepíka

Posílám fotografii našeho syna Josefa Mareše s vaším poukazem na finanční příspěvek (pozn red. Pepík získal část charitativního výtěžku z březnového jubilejního plesu spol. JUST CS). Moc Vám za něj děkujeme a moc si ho vážíme.
Marešová Monika

Výtěžek z plesu pro Míšu

V příloze zasílám fotografií s památečním poukazem (pozn red. Míša získala část charitativního výtěžku z březnového jubilejního plesu spol. JUST CS) a z celého srdce děkuji za Vaši podporu, které si nesmírně vážím.
Michaela Kruželová

Oskarovo nové auto

Děkujeme vám za příspěvek na nové auto a vaši práci, které si nesmírně ceníme! Srdečně vás zdravíme.
K. Žlebková

Elektropohon pro Toma

Velmi bych vám tímto chtěl poděkovat za štědrou pomoc při pořizování elektropohonu k invalidnímu vozíku. Umožnili jste mi být více soběstačný a tím být i lepším otcem, partnerem i spolupracovníkem. Těžko se popisuje, jakou svobodu mi Triride přinesl a jak mi ulehčil život. Zvláště v těchto jarních dnech, kdy už je venku přívětivěji, je svižný pohyb s větrem ve tváří opravdu blahodárný. Přeji vám vše dobré a moc si vaší podpory vážím!
Tomáš Moravik

Kamilův sportovní vozík

Chtěl bych vám velmi poděkovat za vaši podporu, díky které jsem si mohl dovolit zakoupit sportovní vozík na míru, který mi maximálně vyhovuje a dovoluje naplno sportovat. S novým vozíkem jsem se mohl zúčastnit letos v únoru svého prvního turnaje na světovém okruhu BWF ve španělském Vittoria-Gasteiz, ze kterého jsem si přivezl své první vítězství ve smíšené čtyřhře se spoluhráčkou Natalií Grzyb z Polska. Dále budu pokračovat v tréninku a připravovat se na další turnaje, mezi nejbližší patří Mistrovství České republiky 2023 (https://paralympic.cz/event/czech-para-badminton-emil-open/), které proběhne v květnu v Praze nebo Mistrovství Evropy pořádané v srpnu v Holandsku. Ještě jednou vám velmi děkuji za vaši podporu.
Kamil Šnajdar